Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz | 06.05.2014; 09:11

Pięciu z ośmiu piłkarzy Valencii wypożyczonych do innych klubów wybiegło w minionym tygodniu na plac gry. Pozytywną wiadomością jest powrót do gry po przebytym urazie Andrésa Guardado. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – 90 minut Francuza w meczu z Interem. Derby Mediolanu zakończyły się wygraną Rossonerich 1:0.

Aly Cissokho (Liverpool FC) – Francuz obserwował cały mecz z Crystal Palace z perspektywy ławki rezerwowych. Spotkanie zakończyło się niespodziewanym remisem 3:3.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – Meksykanin wyleczył trapiący go uraz i pojawił się po trzech tygodniach przerwy na boisku, wchodząc w doliczonym czasie gry spotkania z Frankfurtem, zakończonego wygraną Leverkusen 2:0.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – Argentyńczyk rozegrał 90 minut w przegranym 2:3 spotkaniu z Arsenalem Sarandí. Banega zaliczył asystę przy golu Muñoza w 22. minucie meczu.

Zobacz asystę Banegi:

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – pomocnik nadal leczy kontuzję ścięgna w lewej nodze. Pod jego nieobecność piłkarze Rayo ulegli Athleticowi Bilbao 0:3. Istnieje szansa, że Hiszpan pojawi się w kadrze meczowej już w następnej kolejce.

Carles Gil (Elche CF) – 15 minut młodego Hiszpana w wyjazdowym spotkaniu z Malagą. Gil w 75. minucie spotkania zmienił Coro, lecz nie wpłynął znacząco na przebieg starcia, zakończonego wygraną Elche 1:0.

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – Kolumbijczyk rozpoczął spotkanie z Coritibą w pierwszym składzie jako skrzydłowy, lecz został zmieniony w 71. minucie. Występu Pabóna nie można jednak zaliczyć do udanych. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – Portugalczyk leczy obecnie kontuzję, w związku z czym nie pojawił się w kadrze meczowej Lazio na spotkanie z Veroną, zakończone remisem 3:3.

Kategoria: Ogólne | Źródło: plazadeportiva.com | własne