Podsumowanie występów w reprezentacjach

Zdzisław Lewicki | 30.03.2011; 13:53

Dobry tydzień dla kadrowiczów

Marius Stankevičius świętował w piątek wygraną w towarzyskim spotkaniu z Polską, a we wtorek strzelił gola przeciwko mistrzom świata Hiszpanom. W meczu w Kownie asystę i gola zaliczył Juan Mata. Sporo minut rozegrali ponadto Adil Rami i Éver Banega.

Jordi Alba (Hiszpania U-21): Francja-Hiszpania 3:2 - poza składem. Hiszpania-Białoruś 1:1 - w 71. minucie zmienił Andera Herrerę.

Éver Banega (Argentyna): USA-Argentyna 1:1 - cały mecz. Kostaryka-Argentyna 0:0 - w przerwie został zmieniony przez Fernando Belluschiego.

Jonas Gonçalves (Brazylia): Brazylia-Szkocja 2:0 - debiut w Seleção, w 79. minucie zmienił Leandro Damião.

Skrót meczu Brazylia-Szkocja VCF Video

Hedwiges Maduro (Holandia): Węgry-Holandia 0:4, Holandia-Węgry 5:3 - nie wyszedł na boisko.

Juan Mata (Hiszpania): Hiszpania-Czechy 2:1 - nie wyszedł na boisko. Litwa-Hiszpania 1:3 - w 67. minucie zmienił Santiago Cazorlę, asystował przy samobójczym trafieniu Kijanskasa, strzelił gola na 3:1.

Adil Rami (Francja): Luksemburg-Francja 0:2 - cały mecz. Francja-Chorwacja 0:0 - w końcówce został zmieniony przez Mamadou Sakho, był aktywny także w ofensywie. Niestety, wtorkowe spotkanie kończył na noszach, jednak uraz okazał się niegroźny.

Skrót meczu Francja-Chorwacja i bolesny upadek Adila VCF Video

Marius Stankevičius (Litwa): Litwa-Polska 2:0 - cały mecz. Litwa-Hiszpania 1:3 - cały mecz, w 57. minucie pokonał Ikera Casillasa kropnięciem z dystansu.