Schalke 3:1 Valencia (Aktualizacja)

Redakcja | 09.03.2011; 20:07

Srogi zawód...

O 20:45 na Veltins Arena w Gelsenkirchen rozpocznie się rewanżowy mecz o ćwierćfinał Ligi Mistrzów pomiędzy miejscowym Schalke a Valencią. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Unai Emery desygnuje do gry ofensywny kwartet Joaquin, Mata, Pablo - Aduriz.

Schalke 04: Neuer - Uchida, Howedes, Metzelder, Escudero - Kluge, Matip - Farfan, Jurado - Gavranovic, Raul

Ławka rezerwowych: Schober; Sarpei, Edu, Papadopoulos, Charisteas i Karimi

Valencia CF: Guaita - Bruno, R. Costa, Navarro, Mathieu - Topal, Banega - Joaquin, Mata, Pablo - Aduriz

Ławka rezerwowych: César; Albelda, Soldado, Vicente, Jonas, Tino Costa i Jodi Alba

Wszystkich fanów zapraszamy na nasz kanał IRC, dostępny przez bramkę www, a także za pośrednictwem klientów. Sieć: Quakenet, kanał: #Valencia_CF. Na naszym forum znajdują się poradniki do skonfigurowania klientów IRCa.

Aktualizacja

Valencia nie sprostała zadaniu i przegrała w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Schalke 1:3. Blanquinegros zaczęli dobrze - w 17. minucie piłkę do bramki Manuela Neuera wpakował Ricardo Costa. Jednak jeszcze przed przerwą strzałem z rzutu wolnego wyrównał Jefferson Farfán, z kolei na początku drugiej połowy irytującą nieporadność defensywy Valencii wykorzystał Mario Gavranović. W dalszej części meczu drużyna "Nietoperzy" stworzyła sobie kilka stuprocentowych okazji, lecz nie potrafiła zamienić na gola żadnej z nich. W doliczonym czasie gry podopiecznych Emery'ego dobił Farfán.