Getafe vs Valencia - 3:1

Ulesław | 23.09.2009; 22:10

Miguel, Joaquín i Maduro - na takie zmiany zdecydował się Unai Emery w stosunku do poprzedniego spotkania. Przedostatni mecz 4. kolejki Primera División rozpoczął się przed paroma minutami.

Valencia: Moyá, Miguel, Alexis, Maduro, Mathieu, Banega, Marchena, Joaquín, Silva, Mata i Villa.

Getafe: Ustari, Mané, Rafa, Cata Díaz, Torres, Casquero, Celestini, Adrián, Pedro León, Manu del Moral i Gavilán.

Jak zwykle, wszystkich zapraszamy na nasz kanał IRC, gdzie już trwa wspólny doping.

Gorąco pozdrawiamy każdego, kto bardzo pragnie do nas dołączyć, ale z powodu problemów technicznych nie jest w stanie tego uczynić. Jednocześnie życzymy wytrwałości: tysiąc nieudanych logowań na kanał IRC - irytujące, wspólne kibicowanie - bezcenne.

Aktualizacja: Po 30 minutach na Coliseum Alfonso Perez wynik 1:1. Najpierw bramkę zdobył David Villa po świetnej akcji Valencii: piłkę wymienili Mata i Silva, po czym dostał ją wychodzący na znakomitą pozycję Joaquín, bez przyjęcia przerzucił do Villi, a ten mimo dwójki obrońców na plecach i wychodzącego bramkarza zdołał ją przyjąć i posłać do siatki.

Radość Valencii nie trwała długo - szybkie rozpoczęcie od środka, piłka do Gavilana, który ogrywa Joaquín, wpada w pole karne, wystawia piłkę Casquero, a ten posyła ją do niepilnowanego Manu, który z bliska kończy świetną akcje gospodarzy. Fantastyczna odpowiedź Getafe, na fenomenalną akcję Valencii.

Rzut rożny, Jeremy Mathieu odbija piłkę głową, ale niestety wpada ona prosto na głowę Manu - 25-letni napastnik Getafe zdobywa swoją drugą bramkę.

Koniec pierwszej połowy. Defensywa Valencii tęskni za czasami żelaznej dyscypliny pierwszego i drugiego sezonu Quique Floresa.

Przerwa nie zmieniła obrazu gry - niemoc trwa. Getafe miało już kilka okazji z akcji, ale trzecią bramkę zdobywa z wolnego: 69 minuta, Pedro Leon z grubo ponad 20 metrów posyła piłkę idealnie w okienko.

22' Villa - 23' Manu, 38' Manu, 69' Pedro Leon.

Sędzia zagwizdał po raz ostatni. Getafe - Valencia: 3-1.

Kategoria: Ogólne | Źródło: