Hiszpania U-21 ogrywa Kazachstan

Dzidek | 06.09.2008; 14:12
Reprezentacja Hiszpanii U-21 pokonała wczorajszego popołudnia rywali z Kazachstanu 2-1, odnosząc 7. zwycięstwo z rzędu. Pełne 90 minut rozegrali napastnik Valencii, Juan Mata oraz sprzedany do Recreativo Huelva z opcją pierwokupu po pierwszych dwóch sezonach skrzydłowy Sisi. Młodzi Hiszpanie zdecydowanie przewodzą w tabeli gr. 4 eliminacji do przyszłorocznych ME w Szwecji. W dotychczas rozegranych 7 spotkaniach piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego strzelili 19 bramek, tracąc zaledwie 2.

Kazachstan: Shabanov; Zhumabayev, Shevchenko, Kislitsyn, Noskov (Shakhmetov, 74’); Ibrayev (Maltsev, 89’), Loguinenko, Nurgaliyev (Borovskiy, 46’), Sabalakov; Nusserbayev i Kenbayev.

Hiszpania: Sergio Asenjo; Torres, Javi García, Piqué, Monreal; Raúl García (Ángel, 89’), Javi Martínez; Sisi, Granero (Pedro, 82’), Mata; i Xisco (Callejón, 68’).

Gole: 0-1, minuto 25: Granero. 1-1, minuto 59: Kenbayev. 1-2, minuto 86: Sabalakov (samobój).

Kategoria: Ogólne | Źródło: Valenciacf.es