Hiszpania za burtą ME U19!

mz | 18.07.2008; 09:18
Wczoraj rozegrana została druga runda fazy grupowej Mistrzostw Europy do lat 19. Hiszpania, po przegranym pierwszym meczu z Niemcami, aby myśleć o awansie, kolejny z Węgrami musiałaby wygrać, albo przynajmniej zremisować. Niestety przegrała 1:0 i definitywnie pożegnała się z fazą pucharową. Tym samym nie uda jej się obronić mistrzowskiego tytułu zdobytego przed rokiem.

Lillo i Aaron przebywali na boisku przez cały mecz. Z kolei Jordi Alba wszedł dopiero w drugiej połowie. Najprawdopodobniej nie grał od pierwszych minut, bowiem w spotkaniu z Niemcami nabawił się lekkiego urazu.

Ostatni mecz reprezentacja La Furia Roja rozegra z Bułgarią, która również uległa 1:0 Węgrom, ale z Niemcami przegrała aż 3:0.

Kategoria: Ogólne | Źródło: UEFA