Strona główna

Zlot kibiców Valencii — aktualizacja

Redakcja | 16.10.2016; 15:24

Poznań 2016

Wielkimi krokami zbliża się kolejny zlot kibiców Valencii. Tegoroczne spotkanie sympatyków Los Ches odbędzie się w dniach 21-23. października, w związku z czym mamy dla zainteresowanych (oraz tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad przyjazdem) garść cennych informacji.

Jak już wcześniej informowaliśmy, zlot odbędzie się w Poznaniu od piątku 21. października, do niedzieli 23. października. Głównym punktem zlotu jest obejrzenie meczu Valencii — 22. października Los Ches zmierzą się z Barceloną. Mecz oglądamy w lokalu Alibi Club, który mieści się przy Al. Niepodległości 8 A. Start meczu o godzinie 16:15.

Plan zlotu obejmuje piątkową integrację połączoną z wyjściem do pubu, zaś w sobotę poza oglądaniem popisów Valencii w meczu z Barceloną, zagramy w naszym gronie mecz. Granie odbędzie się albo na hali, albo na zadaszonym balonem boisku a'la Orlik.

Uwaga! Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o szybkie podjęcie decyzji — Organizator rezerwuje miejsca w hotelu jutro. Prosimy o wpisywanie się na listę zainteresowanych, z podaniem ilości noclegów. Listę można znaleźć na stronie wydarzenia na facebooku; ze względów organizacyjnych zostanie ona zamknięta w poniedziałek, 17. października o 10:00.

Dyskusja na temat zlotu oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia na facebooku. Zachęcamy do dołączenia i udzielania się.

Kategoria: Ogólne | Źródło: własne