Strona główna

Valencia z nowym partnerem strategicznym

Marcin Śliwnicki | 20.09.2015; 22:37

Umowa na sezon 2015/16

Valencia potwierdziła, że osiągnięto porozumienie z Volkswagenem, który będzie oficjalnym partnerem Los Ches w obecnym sezonie. Dodatkowo niemiecki koncern będzie pełnił funkcję głównego dostawcy samochodów dla klubu.

Umowę podczas spotkania w Patternie podpisały prezes Volkswagena, p. Laura Ros oraz Layhoon Chan. Przed samą ceremonią obie udały się na boiska treningowe, aby uczestniczyć w zajęciach pierwszej drużyny. Tam spotkały się z Nuno oraz piłkarzami.

Wśród aspektów, jakie obejmuje porozumienie znalazły się m. in. świadczenie floty pojazdów dla zarządu, sztabu szkoleniowego i piłkarzy — oferta ma zawierać również nowe modele: Golfa Varianta GTD i Passata Varianta R-Line. Volkswagen ma być też obecny na Estadio Mestalla i w Patternie jako oficjalny partner, dzięki dobrze widocznym banerom reklamowym.

Layhoon Chan:

Jesteśmy zachwyceni, mogąc współpracować z Volkswagenem, wiodącą firmą, w której koncentrują się na wydajności i innowacyjności. Odzwierciedla to wartości, które reprezentujemy w Valencii. Chcemy zbudować więź, wykraczającą daleko poza liczby.

Laura Ros:

Praca zespołowa i talent były podstawą dobrego sportowo okresu dla Valencii, ale także pozytywnego czasu, jaki przeżywamy obecnie w Volkswagenie. Przez ostatnie trzy lata pozostajemy liderem na hiszpańskim rynku samochodowym.

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte | Valenciacf.com