Strona główna

Abdennour: „Jestem szczęśliwy”

Bartłomiej Płonka | 06.09.2015; 14:05

Tunezyjczyk o transferze do Valencii

Aymen Abdennour podczas swojej prezentacji, jako nowy gracz Valencii wyraził pełne zadowolenie z transferu. Tunezyjczyk opowiadał o klubie, swojej osobie i celach na ten sezon.

Tradycyjnie, zanim swoją wypowiedź rozpoczął sam piłkarz, głos zabrał człowiek związany z zarządem klubu, którym w tym wypadku była Lay Hoon. „Aymen to jeden z najlepszych obrońców w Europie. Jest młody, silny i posiada ogromny potencjał. Myślę, że da Valencii wszystko, czego pragniemy i jesteśmy szczęśliwi, ze związał się z nami”.

Następnie przed mikrofonem stanął już sam piłkarz. „Jestem bardzo zadowolony z podpisania kontraktu z Valencią. Miałem wiele możliwości transferu, ale jestem pod wrażeniem tego projektu, który wydaje się bardzo ciekawy i ambitny. Myślę, że możemy dokonać wielkich rzeczy”.

„Valencia to znany klub w Europie. Bardzo długo rozmawiałem z Nuno, który opowiadał mi wiele rzeczy. Mówił, że tutaj można poczynić ogromne postępy, stać się lepszym i coś osiągnąć. Jestem szczęśliwy, że znalazłem się w Valencii” — dodał.

Na koniec Abdennour opowiedział kilka słów o swojej osobie. „Uwielbiam kulturę piłkarską, jaka jest tutaj. Jestem pewien, że nie mylę się przechodząc tutaj. Zagram z numerem, 23 ponieważ to mój pierwszy numer, jaki nosiłem w Tuluzie”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: ValenciaCF.com