Strona główna

Ruiz wróci do Valencii na dłużej?

Bartłomiej Płonka | 27.06.2015; 13:30

Hiszpan może zostać na Mestalla

Najnowsze plotki głoszą, iż możliwe jest pozostanie na Estadio Mestalla Víctora Ruiza. Środkowy obrońca ostatni rok spędził na wypożyczeniu w Villarreal, w którym jednak najpewniej nie pozostanie.

W lecie zeszłego roku Ruiz został wypożyczony do Villarreal z opcją wykupu za 4 mln €. „Żółta Łódź Podwodna” była skora wykupić gracza, który ma za sobą udany sezon, a sam piłkarz również wydawał się nie mieć nic przeciwko. Problemem jednak okazała się cena, bowiem oferta Villarreal opiewać miała na 2,5 mln €.

Ostatnimi czasy temat wykupu piłkarza przez Villarreal zdecydowanie ucichł, a pojawiły się informacje jakoby gracz miał wrócić do Valencii. Wobec odejścia Nico Otamendiego oraz gry w Lidze Mistrzów Nuno będzie potrzebować kilku nowych zawodników, w tym obrońców, a jednym z nich może być właśnie Ruiz.

Ruiz rozegrał w Villarreal solidny sezon i zajął z zespołem szóste miejsce na koniec rozgrywek. Jeszcze niedawno pojawiały się informacje, że Hiszpan chce pozostać na Estadio El Madrigal, ale wobec zaistniałej sytuacji za tydzień na pojawić się na pierwszym treningu zespołu. Valencia sezon przygotowawczy ma rozpocząć w pierwszy weekend lipca.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: LasProvincias