Strona główna

Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz | 03.12.2014; 20:42

Co słychać u cedidos?

W minionym tygodniu pięciu piłkarzy wypożyczonych z Valencii wystąpiło w spotkaniach swoich tymczasowych zespołów. Po dłuższej przerwie do podstawowej jedenastki Standardu Liège wrócił Vinícius Araújo. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — Hiszpan rozegrał w poprzednim tygodniu dwa spotkania. W czwartek wybiegł na murawę w meczu Ligi Europy przeciwko Borussi Mönchengladbach i przebywał na boisku 90 minut. Mecz zakończył się remisem 2:2, a obrońca miał niewiele do powiedzenia przy straconych bramkach. W niedzielnym ligowym spotkaniu z Córdobą Ruiz ponownie pojawił się w wyjściowej jedenastce i rozegrał pełny mecz. Villarreal pokonało rywala 2:0.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin rozegrał jeden mecz w minionym tygodniu. Spotkanie z Estoril w ramach rozgrywek Ligi Europy zakończyło się remisem 3:3, a Andrés przebywał na boisku 90 minut i otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie.

Fede Cartabia (Córdoba) — 90 minut Argentyńczyka w przegranym 0:2 spotkaniu z Villarreal. Fede tradycyjnie był motorem napędowym swojej drużyny w ofensywie, jednak jego próby nie przyniosły oczekiwanego skutku. Na koncie pomocnika znalazła się jedynie żółta kartka.

Míchel Herrero (Getafe) — Hiszpan powrócił do podstawowej jedenastki swojego zespołu i rozegrał pełne spotkanie z Athletikiem Bilbao, zakończone porażką Getafe 1:2. Już w 11. minucie Míchel otrzymał żółty kartonik od arbitra za przytrzymywanie rywala.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — po dłuższej przerwie Brazylijczyk powrócił do pierwszego składu Standardu. Czwartkowe spotkanie z Rijeką w ramach Ligi Europy napastnik rozpoczął od pierwszych minut, by zostać zmienionym w 58. minucie. Belgijska drużyna przegrała mecz 0:2. Z kolei ligowe starcie z Kortrijk, również zakończone porażką 0:2, Araújo obserwował od początku z perspektywy ławki rezerwowych, po czym pojawił się w 78. minucie na placu gry.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva | własne