Wypożyczeni — raport

Karol Kotlarz | 08.10.2014; 00:01

W minionym tygodniu pięciu piłkarzy wypożyczonych z Valencii wystąpiło w spotkaniach swoich tymczasowych zespołów. Po przerwie spowodowanej urazem uda do gry wrócił Andrés Guardado. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Víctor Ruiz (Villarreal) — Hiszpan brał udział w minionym tygodniu w dwóch spotkaniach: w czwartek rozegrał cały mecz z Apollonem (4:0) w ramach rozgrywek Ligi Europy, zaś w niedzielę obrońca zaliczył 90 minut w ligowym spotkaniu z Celtą Vigo wygranym przez Villarreal 3:1.

Pomocnicy

Andrés Guardado (PSV Eindhoven) — Meksykanin powrócił do gry po przebytej kontuzji uda wchodząc w 74. minucie meczu z Excelsiorem, zakończonego wygraną PSV 3:0. Wcześniej, w czwartek, Guardado był rezerwowym w starciu z Dynamem Moskwa, lecz trener holenderskiego zespołu nie zdecydował się na wpuszczenie pomocnika na boisko.

Fede Cartabia (Córdoba) — 80 minut Argentyńczyka w zakończonym podziałem punktów spotkaniu z Getafe (1:1). Fede zaliczył asystę przy trafieniu Ekenga oraz otrzymał żółtą kartkę.

Míchel Herrero (Getafe) — Hiszpan wybiegł w podstawowym składzie Getafe i zaliczył 90 minut w spotkaniu z Córdobą.

Napastnicy

Vinícius Araújo (Standard Liège) — Brazylijczyk wystąpił w dwóch spotkaniach w ubiegłym tygodniu. W czwartek w Lidze Europy przebywał na placu gry 70 minut, a belgijska drużyna uległa Feyenoordowi 1:2. Ligowe starcie z Club Brugge Araújo rozpoczął na ławce rezerwowych by wejść na boisko w 73. minucie. Napastnik nie wpisał się na listę strzelców, a jego drużyna przegrała spotkanie 0:3.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva | własne