Strona główna

Đukić: „Roberto zostaje z nami”

Bartłomiej Płonka | 10.07.2013; 14:17

Konferencja Serba

Miroslav Đukić dziś uczestniczył w prasowej konferencji po treningu. Szkoleniowiec Los Ches opowiadał o celach na zbliżając się sezon, sytuacji bramkarzy i Roberto Soldado zapewniając, iż snajper nie odejdzie z Estadio Mestalla w tym okienku transferowym.

„Soldado to niezbędny gracz tej drużyny. To fundament Valencii. Jest on naturalnym liderem tego zespołu. Rozmawiałem z nim jeszcze przed Pucharem Konfederacji i mogę powiedzieć, ze Roberto zostaje z nami. Jestem pewien, że pomoże osiągnąć nam założone cele” – stwierdził Đukić.

Zapytany o Davida Villę, który przeniósł się do Atletico, odparł: „Villa to świetny zawodnik, ale nie martwi mnie to, że nie wrócił do Valencii. My mamy na tej pozycji Soldado, Valdeza a jeszcze może wystąpić tam Jonas lub Piatti. W dodatku posiadamy jeszcze Paco, który również będzie potrzebny”.

Następnie trener odniósł się do sytuacji bramkarzy. „Nie mam nic przeciwko by obaj zastali w klubie. Mają wielką motywację do pracy oraz mocno rywalizują o miejsce w składzie. To wychodzi tylko na dobre”.

„To bardzo dobra drużyna. Piłkarze zachowali odpowiednią postawę. Póki co stawiamy fundamenty” - Serb krótko opisał swoje odczucia po pierwszych treningach z drużyną.

Kategoria: Wywiady | Źródło: SuperDeporte