Strona główna

Piłkarze powrócili do pracy

Bartłomiej Płonka | 09.07.2013; 01:38

Pretemporada 2013

Wczorajszego dnia walencka drużyna rozpoczęła Pretemporadę 2013. W Paternie na badaniach medycznych obecnych było szesnastu piłkarzy. Jutro „Nietoperze” odbędą pierwszy trening z Miroslavem Đukiciem.

Do Paterny przybyli Vicente Guaita, Diego Alves, Víctor Ruiz, Antonio Barragán, Dani Parejo, Jonathan Viera, Nelson Valdez, Aly Cissokho, Sergio Canales i Pablo Piatti. Ponadto obecnych było również czterech graczy Mestallety, którzy także wezmą udział w przygotowaniach do sezonu z pierwszą drużyną. W gronie szczęśliwców znaleźli się: Fede Cartabia, Mario Arques, Salva Ruiz, José oraz Robert Ibáñez.

W Paternie piłkarze pod nadzorem Juana Alborsa przeszli m.in. badania antropometryczne i fizjoterapeutyczne. Następnie przenieśli się do kliniki „Chiron”, gdzie wykonano im badania serca i stresu.

Jutro do kadry dołączą Adil Rami, Jeremy Mathieu, Joao Pereira oraz Ricardo Costa. Nieco przedłużone wakacje mają Jonas, Ever i Feghouli, którzy treningi wznowią 13 lipca. Jeszcze później z urlopów wrócą Andres Guardado, Paco Alcacer, Juan Bernat i Roberto Soldado. Meksykanin wraz z dwójką młodzianów okres przygotowawczy rozpoczynać będą 22 lipca, a „Żołnierz” pięć dni później. Tak długa przerwa spowodowana jest tym, iż gracze niedawno występowali w Pucharze Konfederacji i Mistrzostwach Świata do lat 20.

Ponadto wciąż nie wiemy co z Fernando Gago. Mówi się jakoby Argentyńczyk pozostał w swoim kraju, dlatego, iż jest już bardzo bliski przenosin do Boca Juniors.

Valencia 11 lipca wyruszy do Niemiec i tam na dobre rozpocznie Pretemporadę. Rywalami Blanquinegros w kontrolnych meczach będą m.in. VFB Stuttgart czy AC Milan.

14.07 Valencia vs. Karlsruher

17.07 Valencia vs. SV Waldhof Mannheim

20.07 Valencia vs. VFB Stuttgart

27.07 Valencia vs. AC Milan

04.08 Valencia vs. Inter/Chelsea

07.08 Valencia vs. La Galaxy/Real/Everton/Juventus

10.08 Valencia vs. Olympiacos Pireus

La Liga wystartuje 17 sierpnia. Jeszcze dziś powinniśmy poznać terminarz zbliżającego się sezonu.

Kategoria: Ogólne | Źródło: SuperDeporte