Arkadiusz Bryzik/Kamil Guziak | 27.08.2011; 20:08

La Liga 2011/2012 czas zacząć. Na początek - Racing Santander. Poniżej prezentujemy składy obu drużyn, oraz zapraszamy wszystkich do tworzenia relacji na żywo.

Valencia: Guaita, Bruno, Rami, Ricardo Costa, Jordi Alba, Topal, Banega, Pablo Hernández, Piatti, Juan Bernat y Soldado.

Racing: Toño, Picón, Álvaro, Osmar, Cisma, Diop, Adrián, Kennedy, Arana, Acosta y Munitis.

Wszystkich kibiców zapraszamy na nasz kanał IRC.

Relacja live:

1' Rozpoczęcie spotkania.

0:58' Gol dla Valencii. Trafia Roberto Soldado.

7' Valencia szybko traci przewagę, bramkę zdobywa Keenedy, choć chodzą słuchy, że to Soldado trafił po raz drugi.

12' "Piatti będzie mistrzem w wywalczaniu wolnych" (Mariusz - IRC)

13' "Gdzie jest obrona" (joaquin - IRC). 1:2 dla Racingu.

14' "Zupełny brak zrozumienia w obronie" (Ediss - IRC)

17' "Po raz kolejny zgubiła nas zbytnia pewność siebie" (Mucha0029 - IRC).

17' Tymczasem Valencia atakuję, ale strzelić nie może.

18' "Gramy w pierwszym kwadransie po prostu dramatycznie :| nie poznaję tej drużyny. Już wiadomo dlaczego potrzeba "na gwałt" obrońców :]" (smoooke - VCF.pl)

20' Wolny dla Racingu, niecelne uderzenie.

22' "Rami dobry strzał" (Mariusz - IRC) Czyżby napastników musiał wyręczać stoper?

24' Posiadanie piłki? "58% VCF 42% Racing" (bartexb - IRC)

25' "Jak można przegrywać z takimi cieniasami" zapytuje tymczasem (Kurczak - IRC)

26' Piatti zechciał zabawić się w Jackie Chana i znokautować Toño. Bramki jednak nie zdobył, prawdopodobnie to jest dla sympatyków Ches ważniejsze, niż prezentacje sztuk walki

29' Nastroje kibiców niezbyt optymistyczne: "wtopa z Racingiem, brak słów" (Idler - IRC)

30' Nudy na Mestalla. Na IRCu tymczasem trwa wymiana zdań odnośnie... emotów.

31' Powolne rozgrywanie piłki przez Valencię. Pabloooo!!! strata.

32' "gramy totalny piach a niektórzy widzą już nas w 1/8. Z taką grą nie ma co liczyć na punkty w starciu z Bayerem...." (Bolo Master - VCF)

33' Żółta kartka dla obrońcy Racingu. Rzut wolny, Pablo przy piłce!!! Niecelnie.

34' Adil Rami zyskuje sobie sympatyków. "Rami to mój ulubieniec. Koks z niego" (Velk - IRC)

34' Chodzą jednak słuchy, że przywdział za małą koszulkę. Chaos i nieład na boisku, choć Racing nie zamierza odpuszczać i co jakiś czas przeprowadza szturm na bramkę Guaity.

35' "Przed przerwą by się bramka przydała" (szelo - IRC)

36' "Masakra" i "Totalny brak zrozumienia" autorstwa (Ediss - IRC) idealnie oddają poziom prezentowany prze Ches.

37' "Mnie przeraża to, że teraz Pablo najwyraźniej będzie wolne bił" (Duderinho - IRC). A Rami oddaje kolejny strzał na bramkę.

38' "Ever za bardzo się bawi" - (reles - IRC). Rozgrywający rozgrywa nienajlepsze zawody. Nie tylko zresztą on.

40' "Ależ ten Piatti super gra" (Idler - IRC). Ironia? Zdaniem (Ediss - IRC) Piatti jest "irytujący".

42' Jak pozbyć się Pablo? "Dajmy mu opaske kapitana!!" (Kamelos - VCF)

43' "Posiadanie 64% VCF 36 Racing" (Bartexb - IRC)

Przerwa. "Bez środkowego pomocnika nie da się grać, zdjąć Banege i dawać Tino" (Ediss - IRC).

Przerwa: "Canales" (BoloMaster - IRC)

Przerwa: "Za dużo bezsensownego prowadzenia piłki, obrońcy grają za głęboko, za duże przerwy między formacjami, zero skrzydłowych, Piatti myśli że głupim bieganiem coś ugra a Banega jest zerem" (Ediss - IRC). Ostro!

Przerwa:: "Tino i Aduriz na boisko" (Ulesław - IRC). "To ciężki, fizyczny mecz. Trzeba kogoś z przebiciem"

Przerwa: Nastroje kibiców są różne, ale każdy ma swoje propozycje co do zmian na drugą połowę. Najczęściej powtarzają się nazwiska Costa, Canales.

46' Zaczynamy druga połowę. W miejsce R. Costy i Juana Bernata - Canales oraz Tino Costa.

47' Rzut rożny dla Valencii.

53' Kolejny rzut rożny dla Valencii.

54' Niecelny strzał Banegi zza pola karnego.

55' Próba Canalesa- również nie celna.

56' 1-3! Adrian strzela trzecią bramke dla gości.

58' Rzut rożny dla Valencii.

58' 2-3!!! Pablo z narożnika idealnie centruje na głowę Adila Ramiego!

58' "ALE BRAMA!!!!!!!" (Mariusz - IRC)

59' "Rami głową graj jak Ayala, szkoda że w polu karnym przeciwnika." (Ediss - IRC)

59' Znakomita wrzutka Piattiego i kapitalny strzał Soldado!

60' Valencia wyraźnie nabiera tempa!

65' Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Acosta, którego zastępuje Bedia.

66' Valencia po raz kolejny z rzutu rożnego.

67' Trzecia zmiana w drużynie Emery'ego. Jonas w miejsce Piattiego.

70' Garcia za Picona. Kolejna zmiana Cúpera.

73' Kolejny rzut rożny dla Valencii. Dośrodkowanie Pablo idealnie przyjmuje Jonas, który potężnym strzałem obija słupek bramki strzeżonej przez Toño!

75' Kwadrans do końca spotkania, a wynik wciąż niekorzystny dla Nietoperzy.

78' Kolejna zmiana w ekipie Racingu. Samperio w miejsce Arany.

82' Tino z rzutu rożnego. Kolejny niecelny strzał Banegi zza pola karnego.

84' Dobra próba Valencii. Soldado jednak zbyt mocno w kierunku Jonasa.

84' Posiadanie piłki: 69% Valencia - 31% Racing.

86' Rzut wolny dla gości. Guaita od bramki.

88' GOOOOOL!!! Soldado po raz drugi (trzeci?)!!

89' 3:3! Valencia w natarciu. Czy wystarczy czasu by przechylić szle zwycięstwa na swoja korzyść??

90' GOOOOOOOOOOOOL!!!! Soldado!!! 4:3!!!!

90' Niesamowita wrzawa na trybunach Mestalla! Soldado królem!

90' Zółta kartka dla Alvaro Gonzaleza.

KONIEC. Valencia zwycięża ostatecznie 4:3. Horror do ostatniej minuty, ale było warto. Obszerna relacja wkrótce.

Koniec: "Ostatni raz dobrą obronę to mieliśmy 12 lat temu" (Smooke - IRC)

Koniec: "Emery w końcu zagrał swoje wolę wygrać 5:4 niż zremisować 0:0" (Lipton - IRC)

Koniec: "Jak zwykle horror i szczęśliwy happy end. Valencia zaczęła grać jak straciła gola na 1:3... Amunt" (Maciek_1985- VCF)

Koniec: "Pozytywy: brak skaczącego Emery'ego przy linii bocznej, Negatywy: Emery przy linii bocznej" (Fae - IRC)

Koniec: Gracz meczu zdaniem IRCowiczów? Alba zwyciężył z dwoma głosami. Za jego plecami Canales, Soldado i Jonas. Po jednym głosie.

Kategoria: Ogólne | Źródło: własne