Start już jutro!
W niedzielę. w hali widowiskowo – sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie rusza turniej piłki nożnej halowej fanklubów europejskich drużyn piłkarskich. Wśród jedenastu uczestniczących drużyn nie mogło zabraknąć naszych przedstawicieli.
Grupa A: Ajax Amsterdam 2, Real Madryt, MUSC PL RED, Arsenal.
Grupa B: Ajax Amsterdam 1, MUSC PL ARMY, Inter Mediolan, Army Poland.
Grupa C: Newcastle 1, Valencia, West Ham.
Kolejność rozgrywania meczów w grupach eliminacyjnych:
W grupie A i B mecz rozgrywany jest - połowa = 15 minut, natomiast w grupie C - połowa = 20 minut.
godz.9.00 - AJAX 2 : REAL MADRYT
godz. 9.20 - MUSC PL RED : ARSENAL
godz.9.40 - AJAX 1 : MUSC PL ARMY
godz.10.00 – INTER MEDIOLAN : TOON ARMY POLAND
godz.10.20 - NEWCASTLE 1 : VALENCIA
godz.10.45 - AJAX 2 : MUSC PL RED
godz. 11.05 - REAL MADRYT : ARSENAL
godz.11.25 - AJAX 1 : INTER MEDIOLAN
godz. 11.45 - MUSC PL ARMY : TOON ARMY POLAND
godz.12.05 - NEWCASTLE 1 : WEST HAM
godz.12.30 - AJAX 2 : ARSENAL
godz.12.50 - REAL MADRYT : MUSC PL RED
godz. 13.10 - AJAX 1 : TOON ARMY POLAND
godz.13.30 - MUSC PL ARMY : INTER MEDIOLAN
godz. 13.50 - VALENCIA : WEST HAM
Mecze finałowe:
Grupa A (miejsca 7-9): III miejsce w grupie A, III miejsce w grupie B, III miejsce w grupie C.
Grupa B (miejsca 4-6): III miejsce w grupie B, III miejsce w grupie B, III miejsce w grupie B.
Grupa C(miejsca 1-3):III miejsce w grupie C, III miejsce w grupie C, III miejsce w grupie C.
Kolejność rozgrywania meczów finałowych:
godz. 14.15 - IV miejsce grypa A – IV miejsce grupa B (mecz o 10. miejsce)
godz.14.35 - A 1 : A 2
godz.14.30 - B 1 : B 2
godz.14.50 - C 1 : C 2
godz.15.10 – A 1 : A 3
godz.15.30 - B 1 : B 3
godz.15.50 - C 1 : C 3
godz.16.10 - A 2 : A 3
godz.16.30 - B2 : B 3
godz.16.50 - C2 : C3
Dla najlepszych drużyn Miejskie Centrum Kultury i Sportu przygotowało puchary, dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca oraz bramkarza turnieju.
Po więcej informacji zapraszamy na FORUM.
Kategoria: Ogólne | Źródło: sokol.jaw.pl