Strona główna

Wypowiedź kierownika Valencii CF

Prezydent klubu ocenia osiągnięcia zespołu w bieżącym sezonie. Manuel Llorente uważa, że jak na razie ten prezentuje się bardzo dobrze i należy kontynuować serię świetnych wyników, by zakończyć ligowe rozgrywki na miejscu premiowanym awansem do Champions League.

„Jesteśmy zadowoleni z trenera i drużyny. Wykonują swoją pracę bardzo dobrze. Nie ma lepszego sposobu na zajęcie miejsc gwarantujących grę w Champions League jak wygrywanie kolejnych meczów” – przekonywał.

„Ostatnią potyczkę przeciwko Deportivo mogliśmy wygrać, lecz także przegrać. Okazali się twardym i trudnym rywalem, ale nie możemy narzekać na końcowy rezultat”.

Manuel Llorente pragnął, aby drużyna zakończyła rok 2009 na miejscu premiowanym awansem do Champions League, a w Nowym Roku życzy sobie podjęcia walki o mistrzostwo kraju z zespołami okupującymi wyższe pozycje w tabeli ligowej. – „Musimy piąć się w górę w tym hiszpańskim wyścigu” – dodaje.

Jeśli chodzi zaś o transfery, prezydent Valencii CF podkreśla, że „zamierza rozmawiać wyłącznie o ewentualnych wzmocnieniach”. W tej kwestii powiedział: „Cieszę się, że Alejandro Domínguez będzie mógł wystąpić w pierwszym spotkaniu 2010 roku przeciwko Espanyolowi”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: Marca