Strona główna

Carlos Marchena po zakończonym sezonie krótko wypowiedział się dla oficjalnej strony klubowej na temat zakończonych rozgrywek i nadchodzących wakacji.

Kapitan Blanquinegros wzbrania się od generalnego podsumowanie minionego sezonu w wykonaniu Nietoperzy, choć skłania się do jego przychylnej oceny: „Nie osiągnęliśmy celu i nie zajęliśmy miejsca dającego awans do eliminacji Champions League, jednak sezon skończył się pozytywnie, ponieważ zakwalifikowaliśmy się do europejskich rozgrywek. Drużyna pracowała ciężko i dołożyła wszelkich starań, aby być wśród najlepszej czwórki”.

Marchena cieszy się z wakacji, choć zdaje sobie sprawę, że dla niego wypoczynek będzie trwał krócej niż zazwyczaj z powodu udziału w Pucharze Konfederacji: „Po całorocznej pracy wakacje wkrótce się zaczną. Jest to czas na ładowanie baterii, choć dla niektórych to czas wyborów. Podczas turnieju w RPA pragniemy powtórzyć sukces z Euro. Musimy pokazać, że nadal mamy silny zespół”.

Defensor podkreślił, że kluczowymi spotkaniami w tym sezonie były mecze z Barceloną, Realem, Villarreal i Atlético. Wyraził także nadzieję, że kibice będą wspierać drużynę z takim samym zaangażowaniem jak dotychczas i w końcu zobaczą mistrzowską Valencię.

Kategoria: Wywiady | Źródło: valenciacf.com