Strona główna

Juventus sonduje transfer Joaquina

Lobo | 07.11.2008; 15:08
Jak donosi włoski dziennik sportowy, La Gazzetta dello Sport, działacze Juventusu Turyn mieli złożyć zapytanie o transfer prawoskrzydłowego Che, Joaquina Sancheza. Według dziennikarzy dyrektor sportowy klubu ze stolicy Piemontu nie wrócił do Włoch po środowym zwycięstwie nad Realem Madryt w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Miast tego pozostał w Hiszpanii, gdzie ma wysondować możliwość transferu Andaluzyjczyka.

Wczoraj zabrakło Joaquina wśród powołanych na spotkanie w ramach drugiej serii spotkań fazy grupowej Pucharu UEFA. Valencia podejmowała na własnym stadionie FC Kopenhagę donosi dziennik sportowy. Kontrakt Andaluzyjczyka kończy się w czerwcu 2012 roku, lecz klub może go puścić wcześniej twierdzi La Gazzetta dello Sport. Valencia musi zbilansować księgi w obliczu poważnego kryzysu ekonomicznego.

Alessio Secco, dyrektor sportowy Juve zainicjował już kontakt z przedstawicielami klubu ze stolicy Lewantu. Piłkarz ma klauzulę odejścia na poziomie 40 mln Euro, lecz Valencia skłonna jest puścić go za mniejsze pieniądze. komentuje włoski dziennik. Według gazety włodarze hiszpańskiego klubu oczekują za piłkarza 15 mln Euro, lecz możliwe, że udałoby się zamknąć transfer w 12 mln. Bardziej prawdopodobny wydaje się transfer po zakończeniu sezonu lecz włodarze Juventusu nie wykluczają, że spróbują przeprowadzić go już w styczniu.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: Superdeporte.es