Strona główna

Z Alzirą w 21

Zibi | 07.10.2008; 22:41
Opiekun Valencii podał już listę piłkarzy, którzy w tę środę o godzinie 21.30 wybiegną bądź też jedynie pojawią się na ławce rezerwowych na Estadio Luis Suñer w towarzyskim meczu przeciwko zespołowi UD Alzira.

Klub z położonego nieopodal Valencii miasta na co dzień grywa w Segunda División B. W najbliższą środę gościć będzie na swym stadionie (8 tys. miejsc) lidera La Liga BBVA w sparingowym pojedynku.

Nasz rywal nie może poszczycić się spektakularnymi osiągnięciami, a za jedyny sukces odnotować można historyczny sezon 1988/89, w którym UD Alzira występowała na boiskach Segunda División.

Najlepiej nam znanym piłkarzem, wychowującym się niegdyś w jej szeregach jest z pewnością były bramkarz, José Francisco Molina (notabene miał też swój epizod w Valencii).

Szczęśliwi wybrańcy (a wśrod nich także czwórka Mestallety) to: Renan, Guaita, Hildebrand, Arturo, Helguera, Alexis, Jaume, Del Horno, Moretti, Ximo Navarro, Maduro, Albelda, Hugo Viana, Joaquín, Pablo, Michel, Baraja, Vicente, Olcina, Morientes i Angulo.

Kategoria: Składy | Źródło: ValenciaCF.es/Super Deporte