Strona główna

Powrót Andreasa Pereiry?

Mateusz Piniarski | 14.08.2020; 11:48

Zawodnik na wylocie z Manchesteru

Przyszłość Andreasa Pereiry wydaje się być odległa od „Czerwonych Diabłów”. Pomocnik nie dostaje wielu szans na grę i poważnie zastanawia się nad zmianą pracodawcy.

Jak donosi Esporte Interactivo, agent Andreasa Pereiry rozpoczął już poszukiwania nowego klubu, a Valencia jest opcją, która najbardziej interesuje samego zawodnika. Na jego transfer wyrazić miał także wyrazić zgodę Peter Lim, właściciel Los Ches.

Byłby to powrót Brazylijczyka do zespołu „Nietoperzy”, gdzie grał w sezonie 2017/2018 na zasadzie wypożyczenia z Manchesteru United. Rozegrał wtedy 30 meczów we wszystkich rozgrywkach, strzelając jednego gola i dokładając cztery asysty. Następnie wrócił walczyć o skład w klubie z Old Trafford, jednak bez większych sukcesów. W obecnym sezonie zagrał w 40 meczach, jednak od powrotu rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią zaliczył tylko 62 minuty na boisku.

Według wcześniej wspomnianych mediów, Ole Gunnar Solskjær próbował namówić pomocnika do pozostania w klubie, jednak ten jest zdecydowany na transfer. Priorytetem ma być powrót do Valencii, jednak nie będzie to prosta operacja – piłkarz zeszłego lata przedłużył swój kontrakt w Manchesterem, który obowiązuje do czerwca 2023 roku.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: El Desmarque | fot. El Desmarque