Strona główna

Soler: „Jestem bardzo szczęśliwy”

Mateusz Nowacki | 02.02.2020; 15:34

Pomeczowa wypowiedź pomocnika

Po spotkaniu z Celtą Vigo 23-letni Hiszpan odniósł się m.in. do strzelonej przez siebie bramki w tym wyjątkowym dla niego dniu. Wychowanek Valencii zaliczył 100-tne spotkanie w La Liga.

O setnym spotkaniu w La Liga

Jestem bardzo szczęśliwy. Nigdy nie sądziłem, że w wieku 23 lat rozegram 100 spotkań z Valencią w La Liga. Chcę nadal tu spędzać dobrze czas, ponieważ właśnie tu chcę być.

Miałem wystarczająco dużo szczęścia, aby zdobyć zwycięską bramkę w tak ważnym dla mnie dniu. Gol ten pozwolił nam przesunąć się w tabeli na miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów, czyli tam gdzie chcemy być. Najważniejsza dzisiaj rzeczą było zdobyć trzy punkty. Dobrze zaczęliśmy i byliśmy zdolni strzelić bramkę, ale Celta ma dobry zespół i walczyła do końca.

O spotkaniu

Mecz z Celtą był trudny. To drużyna, która nie zasługuje, żeby być na obecnym miejscu w tabeli, ponieważ mają naprawdę dobrych piłkarzy. Zmagaliśmy się o wygraną, ponieważ podeszliśmy do tego spotkania po dużym wysiłku jaki kosztował nas mecz w Copa Del Rey, w którym to graliśmy dogrywkę. Koniec końców wygraliśmy i zachowaliśmy czyste konto.

O zdobytym golu

Dostałem idealnie podanie od Rodrigo, uderzyłem i piłka wpadła do siatki. Najważniejsze, że zdobyliśmy trzy punkty na Mestalla, gdzie w lidze nikt nas do tej pory nie pokonał. Teraz musimy się skupić na meczu pucharowym i grać tak dalej.

Kategoria: Wywiady | Źródło: valenciacf.com | SuperDeporte