Strona główna

Gameiro wrócił do treningów

Karol Kotlarz | 04.11.2019; 11:18

Postępy Francuza

Do zajęć z zespołem wrócił Kevin Gameiro i może być gotowy już na występ z Lille. Z drugiej strony w treningu nie uczestniczyli Rubén Sobrino oraz Manu Vallejo, narzekający na drobne urazy.

Francuz zrobił znaczące postępy w leczeniu swojej kontuzji mięśniowej uda lewej nogi. Gameiro pojawił się podczas niedzielnych zajęć z piłką, trenując na wysokich obrotach. Napastnik chciałby powrócić do drużyny na mecz przeciwko Lille. Decydujący będzie jednak poniedziałkowy trening. Jeśli sztab medyczny wyrazi zgodę na jego występ, Gameiro znajdzie się w gronie powołanych.

Po meczu z Espanyolem gracze wyjściowego składu uczestniczyli w zajęciach na siłowni, zaś pozostali trenowali z piłką. Wśród tych ostatnich, poza leczącymi urazy (Soler, Guedes, Piccini, Coquelin), zabrakło Rubéna Sobrino i Manu Vallejo. Pierwszy z nich pojawił się na boisku w sobotnim spotkaniu, jednak odczuwał ból w lewej nodze i musiał zostać zmieniony przez Gayę. Źródła związane z klubem zapewniają jednak, że problemy zdrowotne wymienionej dwójki napastników nie są poważne, a przerwa w zajęciach jest jedynie środkiem ostrożności.

Kategoria: Raporty Medyczne | Źródło: El Desmarque Valencia