Strona główna

Intensywne negocjacje z Barcą

Adam Musialik | 17.06.2019; 15:39

Tematem m.in. Cillessen

Najważniejsze hiszpańskie media informują, że w dniu dzisiejszym Valencia i Barcelona rozpoczęły intensywne rozmowy, które wkrótce mogą poskutkować kilkoma transferami.

Pierwszym tematem jest przyszłość Rafinhi. Pomocnik Barcelony praktycznie wyleczył już poważną kontuzję, a jego związek z klubem z Camp Nou prawdopodobnie zakończy się tego lata. 26-latek może trafić na Mestalla, gdzie mógłby liczyć na bardziej regularne występy.

Niemal pewna wydaje się wymiana bramkarzy. Cillessen i Neto powędrują w przeciwnych kierunkach. Holender chciałby być podstawowym bramkarzem w dobrym, europejskim klubie i Valencia spełnia te kryteria. Natomiast Brazylijczyk byłby zadowolony nawet z roli rezerwowego i okazjonalnych występów dla Blaugrany. Za to jego pensja ma się podwoić.

Marcelino jest zwolennikiem pozyskania Denisa, ale jego transfer mógłby zatrzymać rozwój Kang-ina Lee. Dlatego na tapetę wszedł temat Rafinhi i zarówno Brazylijczyk, jak i Los Ches są pozytywnie nastawieni do takiego ruchu. Trenerowi Valencii podoba się jego wszechstronność i możliwość wystawiania go na kilku pozycjach.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: RAC1, Marca, Plaza Deportiva