Strona główna

Kevin Gameiro w Valencii?

Szymon Witt | 23.12.2010; 15:37

Powraca temat napastnika Lorient

Sekretariat Techniczny Valencii wciąż poszukuje kandydata do wzmocnienia linii ataku drużyny Nietoperzy. Jedno z czołowych miejsc na liście działaczy zajmuje napastnik FC Lorient, Kevin Gameiro.

Gameiro znajdował się w kręgu zainteresowań Los Ches już podczas letniego okienka transferowego. Wtedy jednak do zespołu Unaia Emery’ego dołączyli Roberto Soldado i Aritz Aduriz, w związku z czym temat pozyskania utalentowanego Francuza upadł. Jednak teraz, w związku z brakiem solidnych zmienników dla wyżej wymienionych graczy, sprawa Gameiro powraca.

23-letni snajper ma ważny kontrakt z Lorient do 30 czerwca 2012 roku, ale jego stosunki z klubowym trenerem Christianem Gourcuffem nie są najlepsze. Francuska prasa uważa, że Lorient sprzeda swoją gwiazdę już tej zimy lub najpóźniej latem przyszłego roku. Działacze francuskiego klubu będą chcieli dostać za Gameiro około 10 mln €. Z kolei stacja RMC sugeruje, że jeżeli Valencia ma zamiar pozyskać Francuza, musi ubiec takie kluby jak Benfica Lizbona czy Newcastle United.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: Superdeporte