Strona główna

Inne oblicze Adila Ramiego

Szymon Witt | 22.12.2010; 21:36

Niezwykła popularność defensora Lille

Adil Rami, obrońca francuskiego OSC Lille, który już wkrótce ma zostać piłkarzem Valencii, nad Sekwaną znany jest nie tylko z powodu swoich wysokich umiejętności. 25-latek jest uważany także za jednego z najprzystojniejszych sportowców we Francji.

Rami w swoim kraju jest lansowany na współczesny symbol seksu. Defensor obecnego lidera ligi francuskiej 14 listopada 2009 roku został wybrany przez czytelników "Tetu", magazynu dla… homoseksualistów za najprzystojniejszego piłkarza francuskiej Ligue 1. Na krępego obrońcę głosowało około 15.000 osób. Rami uzyskał 34% głosów, wyprzedzając takich piłkarzy jak Loic Perrin i Yoann Gourcuff. Z pewnością jego uśmiech i muskularne ciało pomogły mu zdobyć tytuł.

Rami stał się również jednym z bohaterów kalendarza na rok 2011, zatytułowanego „Bogowie stadionów”. Potężni mężczyźni, wyrzeźbione torsy i wiele homoseksualnych wątków – to główne założenia każdej edycji kalendarza. François Rousseau, specjalista w dziedzinie mody, reklamy i męskich aktów sfotografował Ramiego w doborowym towarzystwie. W kalendarzu znajdują się między innymi światowej sławy gracze rugby: Dimitri Szarzewski, Gonzalo Tiesi, James Haskell, Mathieu Bastareaud czy Tom Palmer, a więc sportsmeni o nienagannej sylwetce i ponadprzeciętnej muskulaturze. Jak widać, „parametry” Ramiego w niczym nie ustępują profesjonalnym zawodnikom rugby.

Warto dodać, że Rami jest bardzo popularny w swoim kraju, także z powodu swojej urody. Wystarczy wspomnieć, że na społecznościowym portalu Facebook obrońca ma ponad 5.000 fanów.

Adil Rami na boisku i w kalendarzu "Bogowie stadionów"

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte