Strona główna

Ferguson zachwycony Joaquínem

Piotr Świca | 16.12.2010; 17:18

Transfer już zimą?

Nie ma wątpliwości, że hiszpański skrzydłowy rozgrywa najlepszy sezon, odkąd przyszedł do Valencii. Fakt ten nie umknął obserwatorom w całej Europie, a angielskie media aż huczą od plotek transferowych na temat byłego gracza Betisu. Podobno usługami Joaquína zainteresował się sam sir Alex Ferguson.

Prawy pomocnik miałby zastąpić Antonio Valencię, który leczy aktualnie koszmarną kontuzję, wykluczającą go z gry na kilka miesięcy. Brytyjskie gazety podają, że oferta w wysokości 8 mln € miałaby wpłynąć do szefostwa Valencii jeszcze przed rozpoczęciem zimowego okienka transferowego.

Manager Manchesteru United chciał podobno ściągnąć popularnego Ximo już w sierpniu, podczas wielkiej wyprzedaży zawodników hiszpańskiego klubu. Teraz jednak, wobec kontuzji Valencii, transfer wydaje się być coraz bardziej prawdopodobny - i to pomimo faktu, że Joaquín nie mógłby wystąpić w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Jak zakończy się sprawa ewentualnego transferu? Dowiemy się zapewne w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: Superdeporte