Strona główna

Joaquin: "Bez strachu po zwycięstwo!"

Arkadiusz Bryzik | 02.12.2010; 17:38

Skrzydłowy o meczu z Realem

Joaquin Sanchez stwierdził dziś, że zespół nie może przestraszyć się przeciwnika i zagrać na 100% swoich możliwości, by myśleć o wywiezieniu z Santiago Bernabeu choć jednego punktu.

"5:0 sprawiło, że Real będzie zmotywowany do walki. Od samego poczatku będą walczyć o 3 pkt. A my musimy wyjść na boisko. Bez strachu, z wiarą we własne możliwości i przekonaniem, że ciężka praca przez 90 minut pozwoli nam cieszyć się ze zwycięstwa."

Joaquin zaznaczył również, że "Real ma w składzie piłkarzy klasy światowej i pojedynki z nimi zawsze są bardzo trudne. My jednak chcemy wygrać."

Skrzydłowy został zapytany również o Cristiano Ronaldo i jego kontuzje.

Zdaniem Joaquina "Ronaldo zagra. On lubi grać w każdym meczu. Jest ważny dla zespołu." Pytany o styl gry Portugalczyka, odrzekł : "Każdy piłkarz ma własny styl, za który jest szanowany, ale nie mnie jest oceniać czy Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie. Osobiście bardziej podoba mi się styl Lionela Messiego. Dla mnie on jest numerem jeden."

Na koniec, Joaquin dodał, że dla Valencii będzie to ważny mecz aby powiększyć przewagę nad innymi i zbliżyć się do czołówki. "Wyjdziemy na boisko po 3 pkt." stwierdził były piłkarz Betisu.

Kategoria: Ogólne | Źródło: Superdeporte