Strona główna

"Wiem, że fani VCF są bardzo wymagający"

Bartłomiej Płonka | 12.07.2021; 18:47

Wypowiedź Alderete dla oficjalnej strony

W poniedziałkowe popołudnie Valencia ogłosiła transfer Omara Alderete. Co w swojej pierwszej wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu przekazał paragwajski stoper?

Radość z transferu

"Bardzo cieszę się z tego transferu. Chcę jak najszybciej poznać resztę zespołu, dlatego już teraz wybieram się do Olivy, gdzie przebywa drużyna. Trafiam do bardzo szanowanego i znanego klubu. Cieszę się, że wykorzystałem okazję, by tutaj trafić"

Kibice Valencii

"Słyszałem, że kibice Valencii są bardzo wymagający. Dlatego też musimy być przygotowani, by dać z siebie wszystko. Chcemy zaprowadzić Valencie tam, gdzie chcą tego nasi fani"

Cele zawodnika

"Moim celem jest rozegranie każdego meczu. Zrobię wszystko, by zdobyć miejsce w składzie. Dla mnie olbrzymią dumą jest reprezentowanie mojego kraju w tak wielkim klubie, jak Valencia. Chcę sprostać zadaniu i pomóc Valencii wrócić tam, gdzie jest jej miejsce"

Praca z José Bordalásem

"Z tego co wiem, to jest ogromnie wymagającym trenerem, lubi bardzo dużo pracować. Na ten moment nie znam trenera tak dobrze. Kiedyś grałem przeciwko niemu kiedyś w meczu Ligi Europy. Bedę z nim rozmawiał, od zaraz jadę dołączyć do drużyny na obóz, aby spotkać się ze szkoleniowcem i piłkarzami"

Kategoria: Wywiady | Źródło: ValenciaCF.com