Remis z Eibar

Artur Lipka | 07.12.2020; 23:22

Słaby mecz na wyjeździe

Valencia remisuje 0:0 z Eibar. „Nietoperze" zagrały bardzo słabo. Drużyna gospodarzy przeważała przez całe spotkanie i tylko ich nieskuteczność oraz Jaume ochroniło „Los Ches" przed utratą bramki.

„Nietoperze" wyszły na mecz nastawione bardzo defensywnie. Pod własną bramką podopieczni Gracii byli skuteczni i nie pozwalali na oddanie strzałów w światło bramki. Ale im dalej od własnego pola karnego tym gorzej wyglądała ich gra. Obrońcy czy Racic nie potrafili wyprowadzić piłki po odzyskaniu futbolówki od przeciwnika, co mocno ograniczało Valencie w ataku.

Jednakże gospodarze znajdowali czasem luki w obronie „Los Ches", ale na szczęście nie udawało im się to wykorzystać. W 10 minucie gola zdobył Yoshinori Muto, ale sędzia odgwizdał zagranie ręką i bramkę anulowano. Później okazję miał Garcia Kike, ale dobrą interwencją popisał się Jaume.

W 1. połowie Valencia próbowała atakować, ale oddali tylko 3 strzały, zaś czterokrotnie złapano ich na spalonym. Lepiej wyglądało to w drugiej części spotkania, ale nie znaczy, że wyglądało dobrze. Znów „Los Ches" oddali 3 strzały, tym razem były groźniejsze. W 53 minucie próbował Uros Racic zza linii pola karnego, ale Dmitrovic z łatwością sparował piłkę na słupek. Później, w ostatniej minucie meczu szansę miał Kevin Gameiro, ale kolejny mecz z rzędu, nie udało mu się zdobyć gola. Mecz kończy się 0:0.