Strona główna

Gracia na dywaniku u Murthy’ego?

Bogdan Wójcik | 15.09.2020; 11:52

Reakcja prezydenta

Podczas piątkowej konferencji przedmeczowej Javi Gracia nie szczędził gorzkich słów pod adresem zarządu. Trener krytycznie wypowiedział się o obecnym stanie kadry, relacjach z Murthym i Coroną oraz o braku pozytywnych wniosków po ostatnim spotkaniu z prezydentem.

Anil Murthy również nie był usatysfakcjonowany ostatnim spotkaniem z trenerem. Jednym z newralgicznych tematów poruszonych w trakcie rozmowy były transfery do klubu. Według doniesień mediów, zarząd nie chce zakontraktować m.in. Étienne\'a Capoue, o którego transfer mocno zabiega szkoleniowiec. Podobno trenerowi do tego stopnia zależy na pozyskaniu 32-letniego francuskiego defensywnego pomocnika, że osobiście bierze udział w negocjacjach.

Tego samego dnia Gracia wziął również udział w przedmeczowej konferencji prasowej. Słowa wypowiedziane przez trenera, zwłaszcza te dotyczące polityki stawiania na wychowanków oraz braku wzmocnień, nie spodobały się jednak prezydentowi. Murthy postanowił więc wezwać Gracię na dywanik po spotkaniu z Levante. Prezydent wolał poczekać do poniedziałku, aby nie zakłócać rytmu przygotowań do inauguracyjnego spotkania. Jednocześnie nadal przekonuje, iż do zamknięcia okna transferowego zostało jeszcze wiele czasu, a klub zdoła pozyskać kilku zawodników i stworzyć konkurencyjny zespół.

Kategoria: Ogólne | Źródło: PlazaDeportiva, fot. PlazaDeportiva