Wypożyczeni – raport

Adam Musialik | 17.02.2020; 09:31

Tylko dwóch z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): Wszedł z ławki na dziesięć minut meczu z Emmen (0:0), ale nie pomógł zespołowi w strzeleniu zwycięskiej bramki.

Toni Lato (Osasuna): Obrońca ponad miesiąc temu doznał kontuzji, przez co wciąż nie może zadebiutować w nowej drużynie.

Uroš Račić (Famalicão): Serbski pomocnik zagrał 90 minut przeciwko Desportivo (1:1), ale tym razem nie dane mu było strzelić bramki ani zanotować asysty. Ze swoich zadań wywiązywał się dobrze. Ponadto obejrzał żółtą kartkę.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca nie znalazł się w kadrze na mecz z Desportivo (1:1).

Jorge Sáenz (Celta): Stoper nie znalazł się w kadrze na mecz z Realem Madryt (2:2).

Jason (Getafe): Pomocnik ma ostatnio problemy z regularną grą. W ten weekend znalazł się poza kadrą na spotkanie z Barceloną (1:2).

Álex Blanco (Saragossa): Skrzydłowy cały mecz przeciwko Elche (2:1) przesiedział na ławce rezerwowych. Do tego Real ściągnął ostatnio Burgiego, który gra na tej samej pozycji co Blanco. Może to oznaczać jeszcze rzadsze występy dla 21-latka.