Wypożyczeni – raport

Adam Musialik | 11.02.2020; 10:17

Czterech z siedmiu piłkarzy Valencii przebywających na wypożyczeniu w innych klubach pojawiło się na murawie w poprzednim tygodniu. Zapraszamy na nasze tradycyjne podsumowanie.

Álex Carbonell (Fortuna Sittard): W meczu przeciwko Hercalesowi (0:2) musiał zejść z boiska już 37 minucie, ponieważ jego kolega otrzymał czerwoną kartkę, a trener chciał zmienić taktykę.

Toni Lato (Osasuna): Obrońca miesiąc temu doznał kontuzji, przez co wciąż nie może zadebiutować w nowej drużynie.

Uroš Račić (Famalicão): Jego zespół poniósł wstydliwą porażkę z Vitórią (0:7), a i sam zawodnik spisał się bardzo słabo. Wszedł z ławki na drugą połowę, a drużyna zaczęła tracić kolejne bramki.

Álex Centelles (Famalicão): Lewy obrońca zagrał fatalne 90 minut, a jego zespół został rozgromiony przez Vitórię (0:7).

Jorge Sáenz (Celta): Stoper nie znalazł się w kadrze na mecz z Sevillą (2:1).

Jason (Getafe): Pomocnik ma ostatnio problemy z regularną grą. Spotkanie z Valencią (3:0) przesiedział na ławce rezerwowych.

Álex Blanco (Saragossa): Wszedł w 37 minucie za kontuzjowanego Kagawę, ale raczej był niewidoczny i nie pomógł drużynie strzelić choć jednego gola z Fuenlabradą (0:0).