Strona główna

Dwóch piłkarzy Valencii w Middlesbrough?

Karol Kotlarz | 13.07.2016; 13:09

Barragán i Negredo bliscy odejścia

Middlesbrough wzięło sobie na cel dwóch zawodników Los Ches: Antonio Barragána i Álvaro Negredo. Angielski klub chce dokonać transferu definitywnego obrońcy i wypożyczyć napastnika.

Trener Middlesbrough, Aitor Karanka, chce wzmocnić swój zespół bazując na piłkarzach pochodzących z jego ojczyzny. Na celowniku Hiszpana znaleźli się Antonio Barragán i Álvaro Negredo. Według informacji Plaza Deportiva przedstawiciele Middlesbrough są w Walencji i aktualnie negocjują warunki pozyskania obu graczy.

Bliższy przejścia do Middlesbrough wydaje się Barragán. Defensor dostał od klubu zielone światło do poszukiwania nowej drużyny, a oferta Middlesbrough wydaje się być obecnie najpoważniejszą. Rozmowy w sprawie transferu obrońcy są zaawansowane, a jego finalizacja spodziewana jest w najbliższych dniach.

Przejście Negredo do Anglii jest już jednak bardziej skomplikowane. Sam zawodnik uzgodnił indywidualne warunki z Middlesbrough, a angielski klub chce pozyskać napastnika na zasadzie rocznego wypożyczenia. Valencia chce jednak sprzedać Negredo lub wypożyczyć go z opcją wykupu po sezonie. Jednocześnie klub z Mestalla nie chce płacić Hiszpanowi pensji, którą podczas wypożyczenia miałoby opłacać Middlesbrough.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: PlazaDeportiva | DeporteValenciano