Strona główna

Oceny za mecz z Las Palmas

Redakcja | 23.01.2016; 01:58

Paco, Mustafa, Gaya

Niezadawalający wynik na Mestalla

Kolejny słaby mecz w wykonaniu Nietoperzy. Bramka Paco, całkiem udany powrót Gayi i w końcu asysta Parejo – tyle dobrego można powiedzieć o tym spotkaniu.

Oceny redakcji w skali od 1 do 10:


Ryan (5,5): Solidny. Australijski portero znów nie zawiódł. W jego poczynaniach czuć pewność i kto wie, czy to nie on właśnie wygrywa rywalizację z Jaume. Przy samobójczym golu Zahibo nie mógł zrobić więcej.

Barragán (5): Poprawny. Zdecydowanie lepszy mecz niż poprzednie; znacznie częściej włączał się do akcji na połowie rywala. Nadal jednak nie wnosi nic szczególnego do gry drużyny.

Mustafi (6): Niezły. Nareszcie Niemiec zagrał na swoim niezłym poziomie. Nie tylko wywiązywał się z zadań defensywnych, ale też popisywał się niezwykle celnymi, długimi podaniami do kolegów.

Abdennour (6): Przebudzenie. W końcu Abdennour pokazał, że jak chce, to może grać całkiem nieźle. Nadal oczekujemy więcej, ale po tym, co prezentował do tej pory, ten występ należy zaliczyć do udanych.

Jose Gayà (6): Udany powrót. Nie jest to jeszcze optymalna forma młodego obrońcy, ale przynajmniej w kilku fragmentach meczu pokazał nam dlaczego tak bardzo za nim tęskniliśmy.

Zahibo (5): Pechowiec. Nie myli się ten, kto nic nie robi. Canterano strzelił co prawda samobója, ale to nie przekreśla jego całkiem dobrej postawy w czasie gdy był na boisku.

Danilo (5): Zagubiony. Kolejny mecz, w którym Brazylijczyk nie przekonuje swoją postawą. Dobry pressing to wciąż za mało.

Parejo (6): Asystent. Dani został pozbawiony opaski kapitańskiej i przesunięty do przodu. Najwyraźniej wyszło mu to na dobre, bo zaliczył asystę przy golu Paco i ogólnie zaprezentował się lepiej niż w poprzednich spotkaniach.

Rodrigo Moreno (4): Nieprzydatny. Nawet na tle tak przeciętnego rywala nie potrafi pokazać nic szczególnego.

Piatti (3,5): Słaby. Nie wiemy co się dzieje z Argentyńczykiem, ale z przykrością patrzy się na jego poczynania na boisku. Podejmuje złe decyzje, nie ma zupełnie siły przebicia.

Paco Alcácer (6,5): Kapitan. Opaska kapitańska to spore wyzwanie. Nie potrafił poprowadzić drużyny do zwycięstwa, ale pracował za dwóch i… znów strzelił bramkę.

Negredo (3): Nieporadny. Na plac gry wszedł dosyć późno i właściwie wyróżnił się tylko tym, że zmarnował doskonałą sytuację po podaniu Gayi w samej końcówce spotkania.

Rodrigo De Paul (4): Bezproduktywny. Pojawił się na boisku zmieniając Piattiego i zaprezentował się tylko minimalnie lepiej od swojego rodaka.

Cancelo (3,5): Nieprzekonujący. Grał krótko i nie może zaliczyć tego czasu na murawie do udanych. Tradycyjnie próbował dryblingów, ale nie dało to drużynie żadnego pożytku.

Neville (3): Bez pomysłu. Takie mecze na własnym boisku trzeba wygrywać, ale wygląda na to, że Gary nie ma pomysłu jak to zrobić. Drużyna znów zagrała chaotycznie, nie widać było żadnych ciekawych rozwiązań taktycznych.

Kategoria: Składy | Źródło: własne