„Chcieliśmy wygrać”

Bartłomiej Płonka | 15.12.2015; 20:35

Komentarze do remisu z Eibar i losowania LE

W ostatnich dniach podopieczni Gary'ego Neville'a zremisowali z Eibar i poznali rywala w 1/16 finału Ligi Europy. Co do powiedzenia odnośnie tych wydarzeń mieli trener i walenccy piłkarze?

Gary Neville

Remis z Eibar:

To, co widzieliśmy przez ostatnie 15-20 minut jest tym, co musimy pokazywać co tydzień, w każdym meczu. Remis nie był naszym celem, chcieliśmy wygrać, ale zważywszy na okoliczności, końcowy wynik jest pozytywny. Dużo dały nam zmiany, które odpowiednio wpłynęły na zespół. Sędziowie to bardzo uczciwi ludzie, zawsze chcą wykonać swoją pracę, jak najlepiej, a błędy popełnia każdy

Losowanie LE:

Rapid na pewno nie będzie łatwym rywalem. Szanujemy go i wiemy, że będziemy musieli mocno pracować, by przejść do kolejnej rundy. Liga Europy to dla nas wyzwanie

André Gomes

W pierwszej połowie wyglądaliśmy nie tak, jak chcieliśmy, ale drugą część była lepsza. Przez prawie 30 minut graliśmy w osłabieniu, a mogliśmy wygrać mecz. Czuliśmy się skrzywdzeni kartką dla Lucasa, bo na nią nie zasłużył. Gdyby Jaume nie obronił strzału szkody poniesione przez ten błąd byłby znacznie większe

Nie mogę powiedzieć, że mieliśmy szczęście, ale to rywal, z którym chcemy wygrać. Szanujemy przeciwnika, lecz chcemy awansować dalej. Nie jesteśmy już w Lidze Mistrzów, ale Ligę Europy taktujemy całkowicie poważnie, damy z siebie wszystko w tych rozgrywkach

Jaume Domenech:

Trzeba podkreślić, że zespół walczył i byliśmy razem do końca, nawet, gdy w drugiej połowie graliśmy o jednego piłkarza mniej. W każdym pojedynku daję z siebie wszystko i ciągle się poprawiam, ale byłbym bardziej szczęśliwy, gdybyśmy wygrali. Teraz musimy pokonać rywala w Copa del Rey i w sobotę wygrać ważny mecz ligowy.

Antonio Barragán:

Myślę, że patrząc na okoliczności spotkania taki wynik jest pozytywy dla nas. Przez cały mecz walczyliśmy i nie załamaliśmy się do końca. Teraz musimy pracować i myśleć o kolejnym meczu, bo nadal jesteśmy w grze o nasze cele

Kategoria: Wywiady | Źródło: ValenciaCF.com