Strona główna

André: „Chcemy zagrać lepiej niż na Mestalla”

Bartłomiej Płonka | 04.11.2015; 12:53

Portugalczyk zapowiada mecz w Gandawie

Pomimo zwycięstwa nad Gent przed dwoma tygodniami, piłkarze Valencii zdają sobie sprawę, że wówczas nie zaprezentowali najlepszego futbolu. W kolejnym spotkaniu z Belgami „Nietoperze” znów chcą pokonać rywala, ale w znacznie lepszym stylu, o czym opowiadał André Gomes.

Portugalczyk na początku ostrzegał, że Valencię czeka trudne spotkanie, ale wierzy, że uda odnieść się zwycięstwo, które przybliży Los Ches do awansu. „To będzie skomplikowana gra, ale jesteśmy gotowi, aby wygrać i zdobyć trzy punkty. Zwycięstwo spowoduje, że będziemy blisko wyjścia z grupy”.

„Chcemy utrzymać niezłą passę, ciągle się poprawiać. Naszym celem, jak zawsze, jest zwycięstwo i po to przyjechaliśmy do Belgii. Będziemy chcieli zagrać lepiej niż w pierwszym spotkaniu na Mestalla, jesteśmy zjednoczeni” — dodał.

Następnie pomocnik odniósł się do sytuacji w tabeli w grupie. Zdaniem André bardzo ważne było to, że Valencia po pierwszym przegranym spotkaniu z Zenitem szybko się zrehabilitowała i zwyciężyła w kolejnych dwóch starciach. „W takich rozgrywkach, jak Liga Mistrzów można spodziewać się wszystkiego. Trzeba cały czas pracować, a my to pokazaliśmy, bo pomimo porażki z Zenitem wygraliśmy następne mecze i dzisiaj jesteśmy blisko awansu”.

Na koniec 22-latek zapytany o swoją osobę odparł, że czuje się coraz lepiej i chce szybko wrócić do stabilnej, dawnej formy. „Osobiście czuję się o wiele lepiej. Stopniowo dostawałem minuty i mam nadzieję wrócić na dobre do poziomu z zeszłego sezonu. Chcę osiągnąć to jak najszybciej, aby pomagać drużynie w stu procentach”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: PlazaDeportiva