Strona główna

Przewodnik La Liga 2015/16

Wyjątkowa publikacja dla kibiców La Liga

¡Olé! Magazyn znów nas pozytywnie zaskoczył. Nie dość, że najnowszy „Przewodnik Kibica La Liga” zawiera 120 stron, o 20 więcej niż w zeszłym roku, to całość robi jeszcze większe wrażenie od poprzedniego. Co w wydaniu? Składy, transfery, terminarz, sylwetki piłkarzy i trenerów, największe talenty, dane historyczne i informacje także o klubach Liga Adelante to tylko część tego, co oferuje publikacja, stworzona we współpracy z hiszpańskimi klubami. Przewodnik to także publicystyka na najwyższym poziomie, atrakcyjna szata graficzna, nienaganne wykonanie oraz wypowiedzi polskich i hiszpańskich dziennikarzy na temat każdego z klubów La Liga.

Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji o Valencii. Nad opracowaniem części o Nietoperzach, ale też całości wydania, pracowały osoby mocno związane z naszą stroną: Zdzisław Lewicki, Dominik Piechota, Bartek Płonka, Krystian Porębski, Michał Świerżyński i Mateusz Styś. Można powiedzieć, że duża część redakcji reprezentuje odpowiednie barwy ;)

Zajrzyj do środka:

W sumie Przewodnik to 120 stron rzetelnych informacji podanych w przyjazny dla oka sposób na dobrej jakości papierze. Zdecydowanie łakomy kąsek dla każdego miłośnika Primera División.

Okładka

Magazyn wraz z przesyłką kosztuje 12,90 zł i jest dostępny w sklepie internetowym:

SKLEP.OLEMAGAZYN.PL

Zdecydowanie polecamy i serdecznie zachęcamy do wsparcia tego projektu. To nie tylko pomysł, który zrodził się w naszej redakcji, ale przede wszystkim kawał naprawdę solidnej roboty.

Kategoria: Ogólne | Źródło: własne