Strona główna

Barcelona przygląda się Feghouliemu?

Bartłomiej Płonka | 08.09.2015; 21:48

Doniesienia dziennikarzy

Hiszpańscy dziennikarze podali ostatnio niespodziewane informacje, jakoby sytuację Sofiane Feghouliego chciała wykorzystać Barcelona. Mistrzowie Hiszpanii podobno uważnie przyglądają się skrzydłowemu.

Sofiane Feghouli od jakiegoś czasu nie może dojść do porozumienia z klubem odnośnie nowej umowy. Kontrakt Algierczyka kończy się już za rok i jest on ostatnim piłkarzem, z którym Valencia na obecną chwilę chce przedłużyć współpracę. Skrzydłowy w minionym okienku, choć miał ofertę z Fenerbahçe ostatecznie pozostał na Mestalla.

Czytaj także: Co dalej z Feghoulim?

Tymczasem hiszpańskie media podały ostatnio niespodziewane informacje, jakoby sytuacji Soso przygląda się Barcelona. Katalończycy po odejściu Pedro szukają zawodnika, który będzie w stanie uzupełnić ofensywną siłę zespołu. Poza Fegohulim wśród kandydatów do wzmocnienia ekipy mistrza kraju są chociażby Bellarabi, Walcott czy Nolito.

Mustafi także w kręgu zainteresowań ?

Po Feghoulim kolejnym graczem, który trafił na celownik Barçy jest Shkodran Mustafi. O osobę Niemca pytano już na przełomie czerwca i lipca, jednak piłkarz okazał się wierny Valencii. Powoli temat obrońcy wraca, jednakże na razie trudno stwierdzić, ile w nim prawdy.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: PlazaDeportiva