Strona główna

Nuno: „Ten mecz obecnie jest najważniejszy”

Bartłomiej Płonka | 19.08.2015; 11:02

Konferencja trenera

Przed spotkaniem z Monaco udział w konferencji prasowej wziął szkoleniowiec „Nietoperzy”, Nuno. Portugalczyk jednoznacznie stwierdził, że na obecną chwilę pojedynek z Francuzami jest najważniejszy i zespół jest skupiny na nim w stu procentach.

Na początku Nuno zapewnił, iż Valencia jest gotowa do walki o Ligę Mistrzów. Portugalczyk docenił także klasę rywala. „Monaco to bardzo dobry zespół. Nie będą mieli kilku graczy, ale to nic nie oznacza, mają klasowy skład. Jesteśmy dobrze przygotowani i skoncentrowani”.

Następnie trener dodał, że na tę chwilę pojedynek z Monaco jest najistotniejszy. „Nic nie jest ważniejsze od meczu z Monaco. Spędziliśmy przygotowania nie biorąc pod uwagę Otamendiego i jesteśmy gotowi. Na swojej pierwszej konferencji tutaj powiedziałem, że chcę Valencii w Lidze Mistrzów i teraz musimy wykonać bardzo ważny krok w tym kierunku”.

Nuno zapytany został także o osobę Rúbena Vezo. Opiekun Los Ches potwierdził, iż to właśnie jego rodak zajmie miejsce na środku defensywy. „Vezo jest bardzo dobrze przygotowany. To bardzo szybki i silny obrońca, daje nam gwarancję dobrej gry.

Na koniec 41-latek w kilku słowach przyznał, że ważnym graczem Valencii w środę będą kibice. „Mestalla zawsze nam pomagało, teraz wypełniony stadion znów doda nam wsparcia. Mamy obowiązek zwrócić fanom wszystko".

Kategoria: Wywiady | Źródło: ValenciaCF.com