Strona główna

André Gomes trenuje z zespołem

Karol Kotlarz | 04.08.2015; 23:57

Postępy pomocnika

Dobre wieści płyną z treningu Valencii — do ćwiczeń z zespołem wrócił André Gomes, realizując część sesji treningowej. Powracający do zdrowia po kontuzji uda Portugalczyk trenował jak dotąd indywidualnie.

Powrót do treningów André Gomesa przebiega zgodnie z planem. Od początku pretemporady pomocnik realizował indywidualny tok przygotowań do sezonu. Po powrocie z Kolonii Portugalczyk częściowo odbył sesję treningową z resztą drużyny i stopniowo, przez kolejne trzy-cztery tygodnie jego udział będzie zwiększany. Gomes wszedł w ostatnią fazę rehabilitacji, a celem jest powrót do pełnej sprawności do początku września.

Wieści z treningu

Na pierwszych ćwiczeniach po powrocie z Niemiec pojawili się Diallo i Fran Villalba, którzy decyzją Nuno nadal będą przygotowywać się z pierwszym zespołem. Do zajęć z Mestalletą wrócił z kolei Wilfried Zahibo.

Jedynym nieobecnym na treningu był Antonio Barragán, który odczuwa dyskomfort w prawej nodze. Uraz nie jest poważny, jednak uniemożliwił występ hiszpańskiemu obrońcy w dwóch spotkaniach w ramach Colonia Cup.

Kategoria: Ogólne | Źródło: SuperDeporte | PlazaDeportiva