Strona główna

Transfer Rulli’ego po 30 czerwca?

Karol Kotlarz | 29.06.2015; 18:18

Niepewna przyszłość Argentyńczyka

Gerónimo Rulli jest kandydatem numer jeden do zastąpienia kontuzjowanego Diego Alvesa. Decyzja o ewentualnym transferze argentyńskiego golkipera ma zapaść po 30 czerwca, bowiem do tego dnia Rulli jest wypożyczony do Realu Sociedad.

Zdaniem argentyńskich mediów Rulli chce poczekać z decyzją co do swojej przyszłości do końca czerwca. Wtedy też dobiega końca umowa wypożyczenia bramkarza do Realu Sociedad. Sam golkiper najchętniej pozostałby na Estadio Anoeta. Karta zawodnicza piłkarza znajduje się jednak w rękach funduszu inwestycyjnego, a ten nalega na zmianę klubu.

Rulli zakończył w niedzielę swój urlop, w związku z czym najbliższe dni najprawdopodobniej przyniosą odpowiedź na pytanie, jaki będzie jego kolejny klub. Argentyńczyk jest jednym z faworytów sztabu szkoleniowego Valencii do zastąpienia Diego Alvesa, który do końca roku będzie leczył kontuzję. Życzeniem Nuno Espírito Santo jest pozyskanie golkipera przed rozpoczęciem treningów 5 lipca w Paternie.

Lopes alternatywą dla Rulli’ego?

Według ostatnich doniesień prasowych w razie niepowodzenia przy pozyskaniu argentyńskiego bramkarza, celem numer jeden ma stać się Anthony Lopes z Olympique Lyon. O pozyskanie Portugalczyka mocno zabiega Nuno Espírito Santo.

Kategoria: Spekulacje Transferowe | Źródło: SuperDeporte | PlazaDeportiva