Strona główna

Paco: „Nadszedł czas, aby zdobyć tytuł"

Karol Kotlarz | 24.03.2015; 22:19

Wywiad z napastnikiem

Paco Alcácer udzielił wypowiedzi dla oficjalnej klubowej telewizji, VCFPlay. Hiszpański napastnik, który niedawno związał się z klubem 5-letnią umową, chciałby w najbliższych latach sięgnąć z Valencią po tytuł.

„Po tylu latach bez żadnego tytułu, myślę, że nadszedł czas, aby zdobyć tytuł. Podpisałem umowę na pięć kolejnych lat i mam nadzieję, że stanie się to w tym czasie. Gdy Valencia sięgała po wygraną w rozgrywkach byłem bardzo młody i cieszyłem się wtedy ze zwycięstwa" — przyznał Paco.

W styczniu Paco Alcácer przedłużył kontrakt z klubem do 2020 roku. Podpisując nową umowę napastnik pokłada nadzieję w pomyślność projektu pod wodzą nowego właściciela Valencii, Petera Lima: „Wszystko to, co się dzieje dobrze wygląda: dobry projekt, wielkie wzmocnienia. Poza tym, jest to klub z mojego rodzinnego miasta. Chcę tu zostać i odnieść tu sukces".

Paco wspomniał również w wywiadzie o swoich początkach w szkółce Valencii: „Pamiętam, gdy byłem w szkółce Valencii i zacząłem poznawać zawodników, gdy trenowali w Miasteczku Sportu. Czasem nasze treningi zbiegały się w czasie. Na początku byłem trochę zdenerwowany, ale byłem fanem Valencii od najmłodszych lat, a teraz Valencia jest dla mnie wszystkim".

Czytaj również: Alcácer — lis pola karnego

Wywiad z Paco Alcácerem możecie obejrzeć tutaj:Kategoria: Wywiady | Źródło: PlazaDeportiva | valenciacf.com