Strona główna

Nuno: „Álvaro zasłużył na bramkę”

Krystian Porębski | 14.03.2015; 18:14

Wypowiedzi po meczu z Deportivo

Valencia wygrała z Deportivo, mimo to nie wszyscy z tego meczu mogli być zadowoleni. Mowa tu oczywiście głównie o napastniku, Álvaro Negredo. Trener jednak uspokaja i twierdzi, że nie zawiódł się na piłkarzu wypożyczonym z Manchesteru City.

Nuno:

To wspaniałe uczucie wygrać dla 47 tys. kibiców. Bardzo nas wspierali. Chcemy pozostać mocni na własnym stadionie i to zrobimy. Nasi obrońcy zagrali dzisiaj bardzo dobrze. Orbán zawsze daje z siebie wszystko. Ogólnie jestem zadowolony z postawy zespołu.

Negredo nie ma się czego obawiać, bo ja się o nic nie obawiam. Będą takie mecze jak dzisiaj i dobrze o tym wiemy. Álvaro świetnie odnajdywał się dzisiaj na boisku i za swoją pracę zasłużył dziś na bramkę. Szanse z 1 połowy były wystarczające by wyjść na prowadzenie. Drużyna się rozwija i gra coraz lepiej.

Parejo:

Lim zszedł do szatni aby pogratulować nam za dobry mecz. Zawsze to powtarzam, to bardzo przyjazny i miły człowiek.

Paco:

Gratuluje całej drużynie za wysiłek, który pozwolił wygrać nam ten mecz. Musimy myśleć o sobie, patrzeć tylko na siebie. Jesteśmy teraz rozpędzeni i musimy kontynuować dobrą passę. Osiągnęliśmy to czego chcieliśmy, czyli wygraliśmy po powrocie na własne boisko.

Czuję jeszcze bardzo delikatny dyskomfort. Musimy nad tym popracować, żeby ten minimalny ból minął. Kibice okazali mi wsparcie, jakie otrzymuje w każdym meczu, to dla mnie bardzo ważne.

Drugi gol był najważniejszy, przesądził o zwycięstwie. Musimy marzyć, ale nasze cele muszą być realistyczne, walczymy o Ligę Mistrzów.

Kategoria: Wywiady | Źródło: Twitter: Radio eSport | Domingo Ortiz