Strona główna

Negredo: „Enzo będzie dla nas dużym wzmocnieniem”

Bartłomiej Płonka | 30.12.2014; 21:02

Hiszpan cieszy się z transferu Péreza

Napastnik Valencii, Álvaro Negredo w jednej z wypowiedzi wyraził zadowolenie z transferu do zespołu Argentyńczyka, Enzo Péreza. Hiszpan oprócz komplementowania nowego pomocnika odniósł się również do nadchodzącego meczu z Realem Madryt.

Zdaniem Negredo transfer Enzo Péreza wyjdzie na dobre Valencii, ponieważ uważa Argentyńczyka za piłkarza wysokiej jakości. „Enzo to wielki gracz i cieszymy się z jego przejścia do nas. To zawodnik, który może grać na kilku pozycjach, jest wszechstronny, a kogoś takiego było nam trzeba. Ma ogromny potencjał i na pewno wiele wniesie do drużyny” — uważa.

Następnie Negredo odniósł się do niedzielnego spotkania z Realem Madryt. Bestia doskonale zdaje sobie sprawę, że o wygraną będzie nad wyraz trudno, jednakże uważa, że Valencia jest w stanie odnieść zwycięstwo. „Real Madryt to zespół, który jest na najwyższym poziomie i wiemy, jak ciężki będzie mecz z nimi. Musimy zagrać bardzo dobrze w każdym elemencie i być silnym. Wierzymy w wygraną”.

Na koniec napastnik przyznał, ze ma nadzieje, iż zespół nie będzie notował dłuższych okresów słabszej gry, co miało miejsce na przełomie listopada i grudnia. „To prawda, że musimy uniknąć takich przestojów. Chcemy na dobre złapać odpowiednią dynamikę gry i regularnie gromadzić punkty”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: PlazaDeportiva