Strona główna

Đukić: „Nie widzę tutaj żadnej gwiazdy”

Karol Kotlarz | 25.08.2013; 19:53

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Po wczorajszym spotkaniu pomiędzy Espanyolem a Valencią głos zabrali szkoleniowcy obu ekip. Jak można się łatwo domyślić, ich wrażenia po starciu na El Prat są zupełnie odmienne.

Miroslav Đukić:

Nie zasłużyliśmy na korzystny wynik w tym spotkaniu, ponieważ nie zagraliśmy jak przystało na zespół. Jest nam wstyd po tym co pokazaliśmy, a przynajmniej mojej osobie. Musimy wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów. W naszej grze zabrakło przede wszystkim intensywności, nasz rywal przeważał w tej kwestii. Nie zaprezentowaliśmy się jak drużyna, która chce dostać się do Ligi Mistrzów. Jeśli chcemy myśleć poważnie o takich celach, musimy pokazać to na boisku, ale nie tak jak to miało miejsce z Espanyolem. Musimy przestać bujać w obłokach i zejść na ziemię. Nie widzę tutaj żadnej gwiazdy.

Javier Aguirre:

To był nasz najlepszy mecz od kiedy jestem trenerem Espanyolu, zwłaszcza jego pierwsza część. Udało nam się powstrzymać kluczowego gracza Valencii, Banegę. Znam jego możliwości i to jak wiele jest w stanie dać swojej drużynie, stąd nie pozostawał nawet na chwilę bez opieki. Cieszy mnie dobra postawa moich zawodników.

Kategoria: Wywiady | Źródło: SuperDeporte | DV