Strona główna

„Są kluby zainteresowane Alvesem i Guaitą”

Krystian Porębski | 23.07.2013; 00:20

Braulio o transferach

Podczas tego okienka wokół transferów Valencii krąży wiele plotek, dociera do nas ogrom informacji o zainteresowaniu tym czy innym piłkarzem. Bardziej zdecydowane są jednak inne kluby, które wyrażają zainteresowanie i składają oferty za piłkarzy Blanquinegros. Jak komentuje to dyrektor sportowy? Idealnie pasuje tu zdanie — nikt nie jest niezastąpiony.

Na pytanie czy jest możliwość na pozostanie obu bramkarzy Braulio odpowiedział: „Oczywiście jest taka możliwość. Tak naprawdę wiele zależy od woli samych zawodników i zainteresowanych drużyn. Staramy się jednak aby nasze ruchy transferowe nie zmniejszyły poziomu sportowego klubu”.

„Do tej pory pożegnaliśmy trzech piłkarzy – Davida Albeldę, któremu skończył się kontrakt i sprzedaliśmy Tino Costę oraz Nelsona Valdeza. Zachowaliśmy równowagę, bo do klubu trafili Javi Fuego, Míchel, a wypożyczony został Oriol Romeu” – powiedział Vázquez. Dodał także: „Mimo wiadomości w mediach o transferze Ramiego do Romy, do klubu nie wpłynęła żadna oferta z włoskiego klubu”. Na pytanie, czy w razie sprzedaży Soldado klub ma „plan B” odpowiedział: „musimy mieć plan B w stosunku do każdego zawodnika”.

Dziwić może brak sprowadzenia zawodnika w miejsce Nelsona Valdeza. Braulio tłumaczy: „Prezydent klubu wierzy w Paco, tak jak my wszyscy. Zdobył niezbędne doświadczenie w Getafe i teraz może je wykorzystać w Valencii. Oczywiście niczego nie wykluczamy, ale Alcácer ma od nas kredyt zaufania”.

Kategoria: Ogólne | Źródło: SuperDeporte