Strona główna

Kempes: „To będzie wspaniały sezon dla Valencii”

Krystian Porębski | 19.07.2013; 17:33

Legenda wierzy w podopiecznych Đukicia

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych byłych piłkarzy Blanquinegros wypowiedział się na temat sytuacji w klubie. Jest pełen optymizmu na nadchodzący sezon i zachęca innych — także kibiców, do takiego samego zachowania.

„To będzie wspaniały sezon dla Valencii, kibice powinni wspomagać drużynę jeszcze lepiej niż zwykle i wspierać zawodników na każdym kroku” — powiedział Mario Kempes. Dodał także: „Wszyscy w klubie powinni myśleć pozytywnie i zdać sobie sprawę jak wspaniałymi zawodnikami dysponuje trener”.

Zawodnik, który grał w Valencii na przełomie lat 70 i 80 wypowiedział się także na temat nowego trenera „Nietoperzy”. Argentyńczyk uważa, że Serb pokazał już, że nie jest żółtodziobem i zna się na swojej profesji. „Miał dwa wspaniałe sezony w Valladolid. Dlatego w niego wierzę i jestem pewny, że to będzie dobry rok dla klubu”.

Odnośnie ostatnich sparingów Mario Kempes nie wypowiadał się wcale, nie uważa ich za miarodajne. Według niego pierwszym prawdziwym sprawdzianem nie będzie nawet spotkanie ze Stuttgartem, lecz dopiero mecz z takim przeciwnikiem jak Milan pokaże czy przygotowania do sezonu idą zgodnie z planem.

Kategoria: Wywiady | Źródło: SuperDeporte