Strona główna

Đukić: „Wiele rzeczy w grze przyjdzie z czasem”

Karol Kotlarz | 18.07.2013; 16:55

Trener o remisie z Waldhof Mannheim

W drugim spotkaniu podczas zgrupowania w Niemczech Valencia zremisowała bezbramkowo z niemieckim Waldhof Mannheim SV. Szkoleniowiec Los Ches Miroslav Đukić ocenił pozytywnie wczorajsze spotkanie.

Pomimo bezbramkowego remisu serbski szkoleniowiec stwierdził, że było widać przebłyski zespołu, który chce stworzyć za sprawą swojej pracy.

„Nie odnieśliśmy zwycięstwa w tym spotkaniu. Mieliśmy problem z wyprowadzaniem akcji, a także byliśmy nieskuteczni w polu karnym przeciwnika, mimo to stworzyliśmy wiele groźnych sytuacji podbramkowych. Staramy się grać agresywnie z przodu i widać pozytywy takiej gry. Wiele rzeczy w naszej grze przyjdzie z czasem”.

Piłkarze ciężko pracują podczas okresu przygotowawczego na zgrupowaniu w Niemczech. Miroslav Đukić zabrał głos w sprawie kondycji fizycznej zawodników Valencii twierdząc, że „na dzień dzisiejszy zawodnicy są zmęczeni i nieprzygotowani do walki o ligowe punkty z powodu intensywności treningów i braku świeżości. Zmęczenie powoduje wiele błędów w grze”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: SuperDeporte