Strona główna

Parejo: „Chcę być coraz lepszym graczem”

Bartłomiej Płonka | 17.07.2013; 01:46

Plany Daniela

Wciąż trwa zgrupowanie w Niemczech. Kolejnej wypowiedzi udzielił Daniel Parejo. Pomocnik uważa, że zespół pracuje bardzo intensywnie, a sam staje się coraz lepszym piłkarzem.

„W poprzednim sezonie, kiedy trenerem drużyny był Mauricio Pellegrino, nie dostawałem zbyt wielu szans i nie czułem się komfortowo. Po przyjściu Valverde wszystko się zmieniło. Ernesto dał mi pewność siebie i pełne zaufanie, co wyszło mi na dobre. Đukić to również świetny szkoleniowiec i chce na mnie stawiać. Mocno pracuję, chcę być coraz lepszym graczem” – uważa pomocnik Blanquinegros.

Parejo następnie skomentował odejście Nelsona Valdeza, które niebawem powinno stać się faktem. „Nelson spędził tu udany rok, jeden z najlepszych. Trzeba docenić to, co zrobił i jak wiele nam dał. Dziękujemy mu, jako drużyna za wszystko”. Słów parę poświecił także Romeu Oriolowi i Javiemu Fuego. „Obaj to wspaniali piłkarze. Cały czas pracujemy razem bardzo intensywnie i wiemy, że to może być udany sezon. Nowi piłkarze z pewnością pomogą osiągnąć nam zamierzony cel”.

Kategoria: Wywiady | Źródło: Marca.com